Vzorek nadpisu

Ukázkový text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit nullam nunc justo sagittis suscipit ultrices.

Řeporyje se staly od roku 1974 součástí města Prahy. Současná městská část se svými více než 4000 trvale hlášenými obyvateli se postupně rozrůstá, jelikož se jedná o velmi perspektivní městskou lokalitou v souvislosti s velmi dobrou dopravní dostupností jak do samotného centra Prahy tak i mimo něj.

V městské části Praha-Řeporyje při  ul. Wiesenthalova začneme  v roce 2022  realizovat developerský  projekt bytového domu - Rezidence Wiesenthalova. Bytový dům Rezidence Wiesenthalova bude stát  na okraji městské části  Praha-Řeporyje při hranici s městskou částí Praha  – Stodůlky.

V blízkém okolí, a dokonce i v docházkové vzdálenosti,  se nachází několik mateřských, základních a středních škol vč. gymnázia mezinárodních a veřejných vztahů, ke kterým vede i  městská hromadná doprava. Zastávka MHD je od Rezidence Wiesenthalova vzdálená 250 metrů a stanice metra Luka 15 minut chůze nebo 4 minuty autobusem MHD , který jezdí každých 8 minut. V této části je i výborné napojení na Pražský okruh a dálniční síť směřující na Plzeň nebo Brno. Samozřejmostí je i velmi dobrá dopravní dostupnost na letiště Václava Havla, kde se přepravíte do 20 min.

Rezidence Wiesenthalova svou polohou  dává možnost pěkných procházek i turistických výletů jak pěšky, tak i na kole  s využitím cyklostezek, které vedou z Řeporyjí  k Braníku přes nádherné Dalejské a Prokopské údolí a pak dále na navazující další trasy vyznačených cyklostezek.

Přepněte si prosím na režim prohlížení v pc !

   Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost R – Credit si vyhrazuje právo na změny.