Řeporyje se staly od roku 1974 součástí města Prahy. Současná městská část se svými více než 4000 trvale hlášenými obyvateli se postupně rozrůstá, jelikož se jedná o velmi perspektivní městskou lokalitou v souvislosti s velmi dobrou dopravní dostupností jak do samotného centra Prahy tak i mimo něj.

V městské části Praha-Řeporyje při  ul. Wiesenthalova začneme  v roce 2022  realizovat developerský  projekt bytového domu - Rezidence Wiesenthalova. Bytový dům Rezidence Wiesenthalova bude stát  na okraji městské části  Praha-Řeporyje při hranici s městskou částí Praha  – Stodůlky.

V blízkém okolí, a dokonce i v docházkové vzdálenosti,  se nachází několik mateřských, základních a středních škol vč. gymnázia mezinárodních a veřejných vztahů, ke kterým vede i  městská hromadná doprava. Zastávka MHD je od Rezidence Wiesenthalova vzdálená 250 metrů a stanice metra Luka 15 minut chůze nebo 4 minuty autobusem MHD , který jezdí každých 8 minut. V této části je i výborné napojení na Pražský okruh a dálniční síť směřující na Plzeň nebo Brno. Samozřejmostí je i velmi dobrá dopravní dostupnost na letiště Václava Havla, kde se přepravíte do 20 min.

Rezidence Wiesenthalova svou polohou  dává možnost pěkných procházek i turistických výletů jak pěšky, tak i na kole  s využitím cyklostezek, které vedou z Řeporyjí  k Braníku přes nádherné Dalejské a Prokopské údolí a pak dále na navazující další trasy vyznačených cyklostezek.

   Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost R – Credit si vyhrazuje právo na změny.