TYPY A MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ:

1. Základní financování :
  

2. Úvěrové financování :

Financování vaší nemovitosti a jeji zajištění je v souladu smluvních ujednání úvěrové smlouvy a  smlouvy na vybraný byt s příslušenstvím, zejména jedná-li se o naši partnerskou banku.

3. Individuální financování :

POSTUP PŘI KOUPI BYTU

V  našem rezidenčním projektu Wiesenthalova s luxusními byty ve vysokém standardu si můžete vybrat byty s dispozicí 4+KK od 107 do 190 m2 užitné plochy bytu s různě velkými balkony, terasami, lodžiemi a zahradami. Na všechny byty standardně poskytujeme tříletou záruku na kvalitu.

Jestliže se Vám zalíbí některý z našich bytů a rádi byste si vše dobře promysleli, můžete provést zcela nezávaznou rezervaci, která platí 3 pracovní dny. Pokud následně potvrdíte svůj vážný zájem, můžete si nemovitost rezervovat závazně na dalších 7 pracovních dní, aniž byste museli hradit jakoukoliv zálohu.

Nabízíme různé možnosti financování a v případě, že máte zájem o nemovitost, ale nejlépe v kombinaci všech třech možností financování či úplně jiné, obraťte se na nás a my se vám  budeme snažit  vyhovět.

V případě uzavírání smlouvy na začátku, v průběhu výstavby a dokončování nemovitosti, se jedná nejprve o Rezervační smlouvu, kterou se rezervuje daná nemovitost vč. příslušenství po dobu, po kterou se připravuje  se všemi technicko-administrativními přílohami a s vybranou možností financování  Smlouva o budoucí kupní smlouvě. Tato smlouva řeší všechny okolnosti realizace bytového domu a převodu bytu do vlastnictví klienta. Po dokončení nemovitosti vč. provedené kolaudace se uzavírá Kupní smlouva nebo v případě, že zájemce kupuje rovnou již dokončenou nemovitost vč. kolaudace. Na základě kupní smlouvy dochází k převodu vlastnického práva (včetně příslušného spoluvlastnického podílu na pozemku a společných částech bytového domu) ze společnosti na klienta.

Výběr provedení a vybavení:

Příplatkové provedení:

Možnosti příplatkových klientských změn:

Předání a kolaudace

Předávací řízení :

Pozn. Přihlášení k odběrů energií a médií
Při převzetí klíčů zapíše zástupce investora s klientem stavy měřidel el. proudu a vody. Na základě dohody s vámi a s vašim souhlasem zajistíme přehlášení médií tak, abyste se nemuseli o nic starat.