REZIDENCE WIESENTHALOVA
je uzavřený bytový komplex, který se skládá ze  dvou budov označených A a B spojených podzemním podlažím. Rezidence  se nachází na rozhraní městské části Praha-Stodůlky a Praha-Řeporyje. Jde o  moderně  řešený  čtyřpodlažní bytový dům  „vilového“  typu  s 10 byty s dispozicí 4+kk s nadstandardně velkými terasami a zahradami. V podzemním podlaží bytového domu je 20 nadstandardně velkých parkovacích stání, 10 prostorných skladů,  a také další prostory k vybraným bytům, které mohou sloužit pro relax (fitness, wellness) nebo jako kanceláře, home office apod.  Pro návštěvy rezidentů slouží  až 12 venkovních  parkovacích stání z toho dvě pro obytná  nebo pro delší dodávková vozidla.                              

REZIDENCE WIESENTHALOVA
V tomto projektu jsme se snažili lišit od samotného počátku od jiných investorů-developerů, a to nejenom počtem bytů, jejich dispozicí, uspořádáním, ale i celkově vyššími standardy, které lze dodatečně velmi obtížně pořídit. Vše je  zaměřeno na komfort spojený s užíváním bytu, jeho ostatních částí a na  prostředí v samotném komplexu Rezidence Wiesenthalova. Nejenom přízemní byty v naší rezidenci mají pro relaxaci zeleň na svých zahradách, ale zeleň je i od samotného vstupu do areálu všude, kde se podíváte, a to i na „náměstíčku“ mezi dvěma částmi A a B budov „viladomu“, kde je možné příjemně posedět a relaxovat. S ohledem na celkový nedostatek dětských hřišť  je v areálu připraven prostor na jeho zřízení.

REZIDENCE WIESENTHA​LOVA​ 
Zeleň jsme se snažili přenést i do 3.NP možným zřízením  velkokapacitních nádob pro květiny a keře. Chceme, aby zeleň byla skutečně všude v celém areálu, protože je nezbytnou součástí nás a zpříjemňuje nám život při odpočinku a relaxaci. Pro zálivku  zeleně jsme v zahradách pro jednotlivé přízemní byty i pro společnou zahradu instalovali záchytný - jímací  systém dešťové vody o celkové kapacitě až  20000 litrů.

REZIDENCE WIESENTHALOVA
Velkou výhodou tohoto projektu je, že  všichni rezidenti mají možnost si přikoupit k bytu prostory v 1.PP s předzahrádkou, které mohou využívat např.  jako  odpočinkovou relaxační fitness část nebo jako prostory sloužící pro home office. Zajímavostí je, že tímto mohou rezidenti   bytů v 2. a 3. nadzemním patře získat i svou vlastní zahradu.

REZIDENCE WIESENTHALOVA
Celkový záměr projektu je cíleně směřovaný pro náročné klienty – budoucí majitele, kteří  očekávají  od svého nového bydlení v tomto domě   pohodlí, komfort,  bezpečnost a při chvílích volna příjemný čas strávený relaxací. Rezidence Wiesenthalova je uzavřený komplex s kamerovým dohledem .

REZIDENCE WIESENTHALOVA
Veškeré užité materiály v celém areálu byly pečlivě vybírány s ohledem na životnost, komfort užívání, spolehlivost a  design. Snažíme ​se, abyste přicházeli domů odpočívat, relaxovat  a nemuseli jste se zabývat  starostmi o byt a jeho příslušenství.

   Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost R – Credit si vyhrazuje právo na změny.